Obsługa wizytówki Google

Największa wyszukiwarka internetowa na świecie, której system prawdopodobnie każdy ma dziś w kieszeni – czyli oczywiście Google – bardzo mocno stawia na wspieranie lokalnych usług. Oznacza to, że jeżeli świadczysz usługi lokalnie w swoim mieście – musisz być obecny w internecie! Wizytówka Google to obecność zarówno w karcie przeglądarki podczas zadawania pytań o określone produkty i usługi najbliżej użytkownika jak i na mapach Google – czyli także na mapie nawigacji samochodowej używanej przez zdecydowaną większość użytkowników.

Nie jest niczym złym, jeżeli nie wiesz jak założyć i skonfigurować wizytówkę – z chęcią zrobimy to za Ciebie. Poza założeniem i konfiguracją profilu Twojej firmy w Google Moja Firma, możemy zająć się również jej bieżącą obsługą – taką jak odpowiadanie na opinie Klientów czy przekazywanie zapytań ofertowych. Jeżeli zmieniasz lokalizację firmy i potrzebujesz pomocy przy wprowadzeniu zmian w jej kanałach promocyjnych – również chętnie pomożemy.

Jesteśmy firmą z Ryk na Lubelszczyźnie i to tutaj zbieraliśmy swoje doświadczenie w dziedzinie obsługi firm w wizytówce Google. Doradzaliśmy w kwestiach marketingowych i prowadziliśmy wizytówkę Google wielu lokalnym firmom, zbierając w ten sposób portfolio oraz wiedzę i doświadczenie, które teraz chcemy wykorzystać do rozwoju Twojej firmy.

Znamy lokalną problematykę, trendy oraz specyfikę Klienta w tym obszarze, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy, które szukają usług prowadzenia ich wizytówki w Google w Rykach, Dęblinie, Puławach, Lublinie, Garwolinie, Radomiu, Kozienicach, Żelechowie, Stężycy, Kłoczewie i całym obszarze Lubelszczyzny i Mazowsza. 

Współpraca z nami to kompleksowa obsługi Twojej firmy w zakresie marketingu. Zajmujemy nie tylko obsługą wizytówki Google, ale również prowadzeniem stron w social media – na Facebooku i Instagramie, projektowaniem stron internetowych, grafiką, fotografią, filmem, montażem, drukiem i kolportażem materiałów reklamowych czy organizacją imprez.

Goldfish Media – Wprowadzimy Twoją firmę w świat internetu oraz spełnimy marketingowe marzenia!

Przewiń do góry