Organizacja imprez

Bazują wielu latach doświadczenia, zajmujemy się profesjonalną organizacją różnego rodzaju imprez dla firm, organizacji publicznych i osób prywatnych. W naszym portfolio organizacyjnym znaleźć można każdy rodzaj imprez – od koncertów hip-hopowych przez imprezy sportowe, dyskoteki z muzyką klubową, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe po akcje charytatywne. Relacje z niektórych z nich możesz zobaczyć na Facebookowych profilach organizacji: I Love LRY, Vixomania czy Rap Night.

Wszystkie imprezy były przez nas organizowane lub współorganizowane w Rykach, Dęblinie, Puławach, Opolu Lubelskim, Lublinie i Warszawie. Lata obecności w branży zaowocowały nie tylko dużym doświadczeniem, ale także bazą kontaktów, pozwalającą na organizację każdej imprezy. Współpracujemy z DJ’ami, centrami rozrywki, managerami czy firmami technicznymi.

Do współpracy w sposób szczególny zapraszamy firmy oraz lokale z infrastrukturą odpowiednią do organizacji imprez i występów. Dzięki współpracy z artystami i ich management’em z wielką chęcią zorganizujemy dla Ciebie imprezę firmową, promocyjną czy też stworzymy w Twoim lokalu cykliczną scenę z wybraną formą rozrywki. Nasza specjalność to hip-hop, muzyka elektroniczna i stand up comedy, ale jeżeli sytuacja na nas to wymusi – odnajdziemy się też w disco polo czy trash metalu 🙂

Jesteśmy firmą z Ryk na Lubelszczyźnie i to tutaj zbieraliśmy swoje doświadczenie w dziedzinie organizacji imprez. Współpracowaliśmy z kwestiach marketingowych i organizacyjnych z wieloma firmami oraz organizacjami pozarządowymi, zbierając w ten sposób portfolio oraz wiedzę i doświadczenie, które teraz chcemy wykorzystać do organizacji imprezy Twoich marzeń!

Znamy lokalną problematykę, trendy oraz specyfikę i zapotrzebowanie w tym obszarze, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy, organizacje samorządowe i pozarządowe oraz osoby prywatne, które szukają profesjonalnego organizatora imprez w Rykach, Dęblinie, Puławach, Lublinie, Garwolinie, Radomiu, Kozienicach, Żelechowie, Stężycy, Kłoczewie i całym obszarze Lubelszczyzny i Mazowsza. 

Zajmujemy nie tylko organizacją imprez, ale również prowadzeniem stron w social media – na Facebooku i Instagramie, projektowaniem stron internetowych, grafiką, fotografią, filmem, montażem czy drukiem i kolportażem materiałów reklamowych.

Przewiń do góry