Pogotowie marketingowe

Globalizacja, rywalizacja, walka o Klienta, kryzys. Te hasła bezpośrednio wpływają na to, że każda firma, niezależnie na jej pozycję na rynku czy wielkość staje przed problemami związanymi z marketingiem, wizerunkiem czy dotarciem do Klienta.

Zajmujemy się kompleksowym rozwiązywaniem takich problemów. Przez lata aktywności na polu marketingu i eventów wypracowaliśmy sobie olbrzymią bazę kontaktów pozwalającą rozwiązać każdy stawiany przed nami problem. Współpracujemy z grafikami, filmowcami, fotografami, montażystami, managerami, drukarniami, szkoleniowcami, organizatorami i wiele, wiele więcej.

Twoja firma wpadła z dnia na dzień w wizerunkowy kryzys? Otoczenie zewnętrzne firmy postawiło ją przed dużym wyzwaniem związanym z globalnym kryzysem? Stara forma komunikacji się wyczerpała i widzisz spadek zainteresowania swoimi produktami czy usługami? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy, przeanalizujemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, które zaradzą marketingowym problemom Twojej firmy.

Jesteśmy firmą z Ryk na Lubelszczyźnie i to tutaj zbieraliśmy swoje doświadczenie w dziedzinie wsparcia i doradztwa marketingowego firm.  Doradzaliśmy w tych kwestiach wielu firmom oraz organizacjom pozarządowym, zbierając w ten sposób portfolio oraz wiedzę i doświadczenie, które teraz chcemy wykorzystać do rozwoju Twojej firmy.

Znamy lokalną problematykę, trendy oraz specyfikę Klienta w tym obszarze, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy z Ryk, Dęblina, Puław, Lublina, Garwolina, Radomia, Kozienic, Żelechowa, Stężycy, Kłoczewa i całego obszaru Lubelszczyzny i Mazowsza. 

Współpraca z nami to kompleksowa obsługi Twojej firmy w zakresie marketingu. Zajmujemy prowadzeniem stron w social media – na Facebooku i Instagramie, projektowaniem stron internetowych, usługami copyright, grafiką, fotografią, filmem, montażem, drukiem i kolportażem materiałów reklamowych czy organizacją imprez.

Goldfish Media – Wprowadzimy Twoją firmę w świat internetu oraz spełnimy marketingowe marzenia!

Przewiń do góry