Prowadzenie Social Media

Facebook, Instagram, Wizytówka Google

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem profili lokalnych firm w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie. Naszym celem jest budowa spójnego przekazu kształtującego wizerunek marki jako profesjonalnego dostawcy produktów i usług oraz godnego zaufania kontrahenta.
Regularnie tworzymy w pełni oryginalne, autorskie i kreatywne treści, które sukcesywnie budują zasięgi strony oraz tworzą więź z jej fanami – Klientami Twojej firmy. Tworzymy harmonogram publikacji postów, retuszujemy grafiki oraz redagujemy teksty. Odpowiadamy na komentarze i opinie, a także przekazujemy do Ciebie zapytania ofertowe spływające do skrzynki odbiorczej.
Z Twojej strony oczekujemy regularnego dostarczania informacji i treści (zdjęć) do postów. Chcemy bowiem przedstawiać firmę jako aktywnie prosperującą i prezentować jej najlepsze, aktualne realizacje, oferty i produkty.
Jeśli Twoja konkurencja dalej stawia na ulotki i reklamę w prasie – wyprzedź ich! Zacznij promować swoje lokalne usługi i mały handel na Facebooku i buduj rozpoznawalność wśród Klientów w Twojej okolicy!

Prowadzenie Social Media
Facebook, Instagram

Czy wiedziałeś, że Facebook dociera do ponad połowy mieszkańców Polski? Jest przy tym bardzo lokalny i tworzy wokół użytkowników chmurę informacji dotyczącą ich znajomych i okolicy. Profile zrzeszające lokalną społeczność, są idealnym miejscem promocji lokalnego biznesu. W porównaniu do czy mediów tradycyjnych, koszt dotarcia do klientów lokalnych w mediach społecznościowych jest nieporównywalnie niższy.

Zajmujemy się regularnym prowadzeniem stron firmowych na Facebooku i Instagramie oraz wizytówki Google. Odpowiadamy na wszystkie interakcje Klientów oraz tworzymy treści zachęcające ich zarówno do promowania strony jak również do skorzystania z usług firmy. Sukcesywnie budujemy i zwiększamy zasięgi, obsługujemy również kampanie reklamowe oraz reagujemy na bieżące wydarzenia – takie jak zmiany w firmie czy święta.

Facebook to duże dotarcie małym kosztem. Wykorzystaj internet w swoim biznesie!

Profesjonalny wykonawca

Słowo od Krystiana Goliszewskiego - założyciela Goldfish Media

Doświadczenie i wiedzę buduje się w znaczącej większości na dużych, skutecznych i udanych realizacjach, ale nie tylko. Ważnym elementem są też szkolenia, na których można wymienić swoją wiedzę i spostrzeżenia z osobami z branży.

Jako założyciel Goldfish Media, sprawuję pieczę nad wszystkimi realizowanymi przez firmę projektami. Dlatego też ciągle zwiększam swoją wiedze, aby móc oferować Klientom jak najlepsze usługi i być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach branżowych takich jak Festiwal Marketingu odbywający się w Warszawie w dniach 17-18 września 2019 roku czy dedykowanym szkoleniu prowadzonym przez agencję Social Media Now.

Jestem także w stałym kontakcie z zaprzyjaźnionymi podmiotami na rynku marketingu i wspólnie rozwiązujemy problemy, które stają przed naszymi firmami i ich Klientami.

Idealne pakiety prowadzenia Social Media

Pakiet idealny dla lokalnego biznesu

„Pakiet idealny dla lokalnego biznesu” to kompleksowa obsługa w Internecie małej firmy działającej na rynku lokalnym.

Decydując się na wykupienie pakietu idealnego dla lokalnego biznesu – cedujesz na nas całą opiekę nad profilami Twojej firmy na Facebooku, Instagramie oraz w wizytówce Google. Po Twojej stronie jest jedynie dostarczanie materiałów do kreacji!

Pakiet idealny dla lokalnego biznesu
(Facebook + Google)

249,99 zł

netto miesięcznie

Pakiet idealny dla lokalnego biznesu
(Facebook + Instagram + Google)

399,99 zł

netto miesięcznie

Pakiet idealny dla gastronomii

„Pakiet idealny dla gastronomii” to rozwiązanie znacznie szersze niż wskazywałaby nazwa! To rozwiązanie dedykowane takim gałęziom lokalnego biznesu, w których wymagany jest codzienny kontakt z Klientem i informowanie go o codziennych ofertach.

Wiele łączy go z „Pakietem idealnym dla lokalnego biznesu”. Przede wszystkim, to my przejmujemy całą opiekę nad kanałami komunikacji Twojej firmy w Internecie. Jedynym obowiązkiem po Twojej stronie jest dostarczanie aktualnych informacji i przejmowanie kontaktów ofertowych.

Pakiet idealny dla gastronomii (Facebook + Google)

399,99 zł

netto miesięcznie

Pakiet idealny dla gastronomii (Facebook + Instagram + Google)

699,99 zł

netto miesięcznie

Napisz e-mail

biuro@goldfishmedia.pl

Zadzwoń

+48 668 474 329

Facebook

Polub nas!

Instagram

Obserwuj nas!

Przewiń do góry