Prowadzenie Social Media

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem profili w mediach społecznościowych lokalnych firm i organizacji. Naszym zadaniem jest budowa spójnego przekazu kształtującego wizerunek marki jako profesjonalnego dostawcy produktów i usług oraz godnego zaufania kontrahenta.

Tworzymy w pełni oryginalne, autorskie i kreatywne treści, które pozytywnie wpływają na interakcję z fanami strony. Zapewniamy również podstawowe wsparcie graficzne. Oznacza to, że powierzając nam prowadzenie swojej strony na Facebooku czy Instagramie możesz być pewien, że zadbamy o nią w pełni kompleksowo.

Jako firma zajmująca się Social Media Management’em, jesteśmy na bieżąco zarówno ze wszystkimi nowinkami z branży marketingu jak również z bieżącymi trendami w przestrzeni publicznej. Należy pamiętać jednak, że to Ty decydujesz o kierunkach przekazu, jaki będzie publikowany na Facebookowej stronie Twojej firmy. Wszystkie szczegóły bowiem ustalamy na początku współpracy.

Oczywistym również jest fakt, że poza standardowymi i regularnymi publikacjami, zdarzają się wydarzenia ad hoc – tu i teraz. Wystarczy telefon do nas, na bieżąco reagujemy na każde zdarzenie oraz zapotrzebowanie Twojej firmy.

Doświadczenie i wiedzę buduje się w znaczącej większości na dużych, skutecznych i udanych realizacjach, ale nie tylko. Ważnym są też szkolenia, na których można wymienić swoją wiedzę i spostrzeżenia z osobami z branży, często będącymi w niej dłużej.

Goldfish Media powstało w oparciu o doświadczenie, wiedzę i kontakty Krystiana Goliszewskiego – założyciela firmy. Ma on na swoim koncie nie tylko wiele zrealizowanych projektów marketingowych, ale również szkoleń i konferencji branżowych takich jak Festiwal Marketingu odbywający się w Warszawie w dniach 17-18 września 2019 roku czy dedykowanym szkoleniu prowadzonym przez agencję Social Media Now.

Jesteśmy firmą z Ryk na Lubelszczyźnie i to tutaj zbieraliśmy swoje doświadczenie w dziedzinie prowadzenia stron na Facebooku i Instagramie. Doradzaliśmy w kwestiach marketingowych i prowadziliśmy strony wielu organizacjom pozarządowym oraz firmom, zbierając w ten sposób portfolio oraz wiedzę i doświadczenie, które teraz chcemy wykorzystać do rozwoju Twojej firmy.

Znamy lokalną problematykę, trendy oraz specyfikę Klienta w tym obszarze, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy, które szukają prowadzenia strony na Facebooku w Rykach, Dęblinie, Puławach, Lublinie, Garwolinie, Radomiu, Kozienicach, Żelechowie, Stężycy, Kłoczewie i całym obszarze Lubelszczyzny i Mazowsza. 

Współpraca z nami to kompleksowa obsługi Twojej firmy w zakresie marketingu. Zajmujemy nie tylko prowadzeniem stron w social media – na Facebooku i Instagramie, ale również projektowaniem stron internetowych, grafiką, fotografią, filmem, montażem, drukiem i kolportażem materiałów reklamowych czy organizacją imprez.

Goldfish Media – Wprowadzimy Twoją firmę w świat internetu oraz spełnimy marketingowe marzenia!

Przewiń do góry