Tworzenie stron internetowych

Konfiguracja wizytówki Google

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem tanich, funkcjonalnych i estetycznych stron internetowych, które są wirtualną wizytówką firmy na miarę XXI wieku.
Tworząc stronę chcemy jak najlepiej zrozumieć firmę dla której wykonujemy realizację. Chcemy, aby strona przedstawiała ją w jak najlepszym świetle i wyraźnie wyróżniała na tle konkurencji. Działamy w pełni kompleksowo – zajmujemy się zarówno tworzeniem tekstów na stronę, oprawą graficzną, retuszem dostarczonych zdjęć oraz konfiguracją techniczną
Nasze realizacje wykonujemy na najpopularniejszym na świecie systemie CMS – WordPress. Każda strona naszego autorstwa jest nie tylko dopracowana wizualnie i posiada nowoczesny desing, ale jest także responsywna zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych, zoptymalizowana pod kątem SEO (wyników wyszukiwania), social mediów, jest osadzona na domenie i serwerze oraz posiada wpiętą i skonfigurowaną wizytówkę Google, ponieważ wiemy, jak istotne jest promowanie firmy i jej usług lokalnie.

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to dzisiejszych czasach niezbędny element promocji firmy i jej walki o klienta. Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej stronie internetowej, nie tylko zaprezentujesz swoją ofertę, ale także otworzysz nowe kanały pozyskania kontaktu do Klienta, np. dzięki chatom i formularzom.

Łącząc stronę z wizytówką Google, wyróżniamy Twoją firmę na tle konkurencji, szczególnie tej lokalnej. Umiejętnie wywarzamy desing i funkcjonalność, nie rujnując jednocześnie Twojego budżetu. Dobieramy i dostosowujemy grafiki oraz piszemy profesjonalne teksty. Dbamy również o warstwę techniczną. Nasze realizacje są zoptymalizowane do wyświetlenia na telefonach i tabletach czy udostępniania na Facebooku. Zobacz nasze przykładowe realizacje i sam się przekonaj.

Tworzymy strony na miarę XXI wieku!

Konfiguracja wizytówki Google

Google, czyli największa wyszukiwarka internetowa na świecie, której system prawdopodobnie każdy ma dziś w kieszeni, bardzo mocno stawia na wspieranie lokalnych usług. Oznacza to, że jeżeli świadczysz usługi lokalnie w swoim mieście – musisz być obecny w Internecie! Wizytówka Google i strona internetowa wspierają się nawzajem w wypracowywaniu pozycji firmy w wynikach wyszukiwania. 

Zlecając nam wykonanie strony, możesz być pewien, że zadbamy również o obecność Twojej firmy właśnie w wizytówce Google – czyli w Google Maps oraz w karcie przeglądarki, szczególnie na urządzeniach mobilnych, gdzie system domyślnie wyświetla najlepsze wyniki znajdujące się najbliższej użytkownika. To idealne rozwiązanie dla lokalnych usług.

Prezentujemy lokalnie Twoją firmę!

Ceny dopasowane do lokalnego biznesu

Wizytówka One-Page

399,99 zł

netto

Wielozakładkowa strona internetowa

799,99 zł

netto

Napisz e-mail

biuro@goldfishmedia.pl

Zadzwoń

+48 668 474 329

Facebook

Polub nas!

Instagram

Obserwuj nas!

Przewiń do góry