Usługi copyright

Wbrew pozorom, pisanie tekstów, opisów, artykułów czy postów o zróżnicowanej tematyce oraz najwyższym poziomie stylistycznym i merytorycznym nie należy do najłatwiejszych. Nie każdy został obdarowany “lekkim piórem”. Jeżeli jednak musisz zlecić napisanie lub korektę istniejących tekstów – zapraszamy do kontaktu z nami.

Zajmujemy się pisaniem tekstów na wybrane przez Ciebie tematy. Teksty piszemy na wymaganą liczbę znaków, zgodne z SEO, ale przede wszystkim zgodne z zasadami języka polskiego. Prowadzimy zarówno copyright samych tekstów, jak również osadzamy je np. na stronach internetowych – edytując Twoją obecną stronę czy też pisząc posty na Facebooku dla Twojej firmy.

Pomagamy także w edycji prac dyplomowych i zaliczeniowych na studia. Microsoft Word nie ma dla nas tajemnic, więc z wielką chęcią pomożemy w edycji Twojej pracy licencjackiej, inżynierskiej czy magisterskiej według wymogów uczelni.

Pomożemy ubrać w słowa ofertę Twojej firmy i przekonać nimi Klientów, że to właśnie Twoich produktów lub usług szukali.

Jesteśmy firmą z Ryk na Lubelszczyźnie i to tutaj zbieraliśmy swoje doświadczenie w dziedzinie usług copyright oraz tworzenia tekstów. Pisaliśmy różnego rodzaju teksty, opisy, posty i artykuły dla wielu organizacji pozarządowych oraz firm, zbierając w ten sposób portfolio oraz wiedzę i doświadczenie, które teraz chcemy wykorzystać do rozwoju Twojej firmy.

Znamy lokalną problematykę, trendy oraz specyfikę Klienta w tym obszarze, dlatego w sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy, które szukają usług copyright w Rykach, Dęblinie, Puławach, Lublinie, Garwolinie, Radomiu, Kozienicach, Żelechowie, Stężycy, Kłoczewie i całym obszarze Lubelszczyzny i Mazowsza. 

Współpraca z nami to kompleksowa obsługi Twojej firmy w zakresie marketingu. Zajmujemy nie tylko usługami copyright, ale również prowadzeniem stron w social media – na Facebooku i Instagramie, projektowaniem stron internetowych, grafiką, fotografią, filmem, montażem, drukiem i kolportażem materiałów reklamowych czy organizacją imprez.

Goldfish Media – Wprowadzimy Twoją firmę w świat internetu oraz spełnimy marketingowe marzenia!

Przewiń do góry